rokarno
rokarno about

درباره ما

با توجه به سابقه 25 ساله موسسین شرکت در زمینه تولید کاشی و سرامیک، شرکت فرانما نگار کویر اقدام به تولید انواع موزائیک‌های شیشه‌ای به‌منظور استفاده در استخر ، سرویس بهداشتی ، حمام و بین کابینتی با برند روکارنو نموده‌ است.
این مجموعه به‌عنوان بزرگترین تولیدکننده موزائیک‌های شیشه‌ای توانایی عرضه محصولات متنوع در سایزها و ابعاد مختلف و همچنین طراحی پارچه، پوشش‌های طلا و نقره، رزین، فویل‌های طلا و نقره و انواع شیشه‌های پرسی را دارد.

درباره‌ روکارنو

با توجه به خلا موجود در بازار و نبود پوشش‌های نهایی فاخر در استخر و با هدف عرضه محصولات با کیفیت و مدرن در بازار ایران و خاورمیانه، برند روکارنو در سال 1391 اغاز به کار نمود. اندیشه‌ی ما جهت ورود به بازار، ایده‌پردازی، خلاقیت و نوآوری بوده و با تکیه بر نیروی خلاق و مجرب توانستیم ضمن ایجاد رضایت مشتری رابطه‌ای بلند مدت با اصل وفاداری ایجاد کنیم. در طی این روند مفتخریم محصولی که در بدو تولید در سال آغازین با 100% مواد اولیه وارداتی تولید می‎‌گردید هم‌اکنون بالغ بر 95% از آن توسط این مجموعه تولید و بومی سازی گردیده است.

مجموعه روکارنو در راستای احترام به محیط‌زیست و طبیعت زیبای‌ کشورمان، توسعه محصولات جدید را بر مبنای استفاده از مواد بازیافتی از جمله انواع شیشه قرار داده است.
همکاران ما در مجموعه روکارنو با تلفیق هنر و صنعت، این مواد بازیافتی را به اثری هنری و ماندگار تبدیل کرده‌اند تا زیبایی را به خانه شما عزیزان بیاورند.